Kevadine koolitus arenguvestluste teemal

25. – 29. aprillil toimus meie koolis Siili 14 koolitus "PJK arenguvestluste süsteemi kaasajastamine uuenevast õpikäsitusest lähtuvalt".

1659022082867

Tõeliselt sisutihedate päevade jooksul kujunes ning täienes koolitusel "PJK arenguvestluste süsteemi kaasajastamine uuenevast õpikäsitusest lähtuvalt" PJK personali arusaam õpilase-lapsevanemaga arenguvestluse läbiviimisest selle ideaalis Püha Johannese Koolis arvestades muutunud õpikäsituse parimaid printsiipe. Kaasatud olid ligi 40 õpetajat ja muud haridustöötajat kooli õpetajas-töötajaskonnast. Koolitust viisid läbi Piret Jamnes, Tiiu Allikvee, Pille Pesti, Triinu Pääsik. Koolituse järgse arendustegevusena toimus maikuus 8 õpiringi koolitusel kogetu-õpitu baasil, mida viisid läbi koolijuht Liivika Simmul ja Triinu Pääsik. Koolitus lõppes Oleg Shvaikovsky eestvedamisel õpetajate kollokviumiga 15. juunil, kus fikseeriti muudatused meie kooli arenguvestluste läbiviimise korras ja praktikas. Õppida on mõnus!

 

IMG 9463

IMG 9465 copy

 • School's Positiion on War in Ukraine (published on March 10 2022) Loe edasi
 • FB Neljapäevane hüvasti
  Neljapäevane hüvastijätt lõppeva kooliaasta ja Siili tänava majaga. Loe edasi
 • FB Sel aastal üheksanda
  Sel aastal üheksandat klassi lõpetav Liis Bachmann pidas kooli 10. Loe edasi
 • FB Kümme valgusaastat o
  Kümme valgusaastat on teie ees! Loe edasi
 • FB Neljapäeval toimus k
  Neljapäeval toimus koolis õpilaskonverents, kus 7. Loe edasi
 • FB Juba varsti!
  Juba varsti! Loe edasi
 • FB Täna õhtul sai Nõmme
  Täna õhtul sai Nõmme Kultuurikeskus särtsu täis! Loe edasi
 • FB Osta Püha Johannese
  Osta Püha Johannese Kooli õpilase pildistatud fotoga postkaart ja toeta Ukrainat! Loe edasi