Trotsides nädalavahetuse tormituuli, avasid möödunud nädalavahetusel kümned pealinna haruldased hooned oma uksed, nende seas ka Püha Johannese Kool, kus leidis maru eest pelgupaiga ligi 400 Open House Tallinn arhitektuurisündmusel osalenut.

3929 untitled shoot

Kooli unikaalset kontseptsiooni tutvustasid ja ekskursioone juhtisid PJK õpilased ja töötajad, abiks Open House vabatahtlikud. "See on nagu kool tulevikust!" võttis üks kooli esmakordselt külastanud isa oma muljed lühidalt kokku. Külaliste tagasisidest võib järeldada, et kooli lähenemine õppetöös on põhivajadus, mitte luksus. Kuigi igapäevaelus kipub see taoliste koolide nappuses olema vastupidi. Täname kõiki, kes aitasid sündmust korraldada, ja kes leidsid aja meid külastada ja kooli tegevust toetada, olgu ostuga heategevuslikus kohvikus, annetuse või hea sõnaga! Olete meie kooli alati tagasi oodatud, nii kontserditele, konverentsidele, huvikooli ringidesse, kui ka kooli Kotka kohvikusse, mis on avatud E-R kl 14-17. Samuti saab kooli ilust ja elust osa rentides oma sündmusteks meie kooli ruume.

EnglishEstonianFrenchGermanGreekItalianPortugueseRomanianRussianSpanish