Meie armsad uued õpetajad tõid siia kasvavasse kooli lisajõudu ja ideid, ning oleme äärmiselt õnnelikud, et nad on liitunud meie kooliperega.

3929 untitled shoot

Oli suurepärane võimalus kuulata nende mõtteid lõppevast kooliaastast, mis oli mitmele esimene siin koolis, aga osadele üldse päris esimene aasta õpetajana. Kogemusringis jagati, mis oli kohanemise juures raske ning mis toetav ja rõõmutoov. Kõige raskem on uutel õpetajatel tulla toime napi ajaressursiga, aga vaieldamatult kõige rohkem avaldati head meelt kooli usaldusliku, toetava, heatahtliku õhkkonna ja inimeste üle. Emotsioonid tõid korduvalt kaasa vajaduse pühkida liigutuspisaraid. Õhtut katnud ülev õnnetunne saatis osalejaid veel mitu päeva. Olgu see uute õpetajate tänuõhtusöök vaid esimene samm meie ühise teekonna alguses. Suured tänud ka meie kooli kokkadele, kes valmistasid imemaitsvad ja kaunid road, ning ettekandjaks ümber kehastunud Romanile, kes hoolitses meie kõigi eest laitmatult!

EnglishEstonianFrenchGermanGreekItalianPortugueseRomanianRussianSpanish