Eelmisel nädalal toimus meie koolis esimest korda Vaba Lava, kus õpilased said oma musikaalsust ja loomingulisust näidata.

3929 untitled shoot

Tõesti imeline, kuidas muusika ja loovus meid ühendavad ning meil oli lõbus terve õhtu! Noorte hulgas on nii palju andekaid lauljaid, tantsijaid ja pillimängijaid ning kava ulatus Nirvanast Bachini. Täname korraldajaid, esinejaid ja publikut, kes sellest õhtust osa võtsid. Teie entusiasm ja toetus tegid sellest tõeliselt unustamatu sündmuse! Nüüd on PJK Vaba Lava traditsioon sündinud ja üks on kindel, meie kooli talentide varu on lõputu! Hoidke oma kõrvad ja silmad lahti, sest järgmine kooli muusikaline sündmus ei lase ennast kaua oodata ja te ei taha seda maha magada! Vihje, tulemas on: 5.05 kl 17-18.30 Bändide kontsert Nõmme Kultuurikeskuses 17.05 kl 16 Emadepäeva kontsert koolis Fotod: Renno Rüütli, Kärol Lisett Lääts, Karmen Kaukver #PJK #VabaLava #ÕnnelikKoolipere #ÕnnelikudÕpilased

EnglishEstonianFrenchGermanGreekItalianPortugueseRomanianRussianSpanish