MUUSIKAKOOL

PJK Muusikakool on Püha Johannese Kooli struktuuriüksus, mis loodud kooli õpilaste muusikalis-loomingulise huvihariduse korraldamiseks.

Individuaaltundides õpetatakse klaverit, klassikalist kitarri, trumme, viiulit, plokkflööti, põikflööti ja tuubat. Rühmatundidena toimuvad bänd, arvutimuusika, ukulele ring ja solfedžo. Solfedžos osalemine ei ole pilliõppijale kooli poolt kohustuslik, kuid terviklikku muusikalist edenemist silmas pidades väga soovitatav. Pillitunnid toimuvad vastavalt perekonna ja õpetaja vahelisele kokkuleppele kas üks või kaks korda nädalas.

Pilliõppijalt oodatakse pühendumist ja kodus harjutamist. Selleks on väga oluline perekonna toetus ja suunamine. Väiksemate õpilaste puhul on vanemal soovituslik tunnis kaasas olla. Nii saab parema ülevaate, kuidas kodus harjutada.

Muusikakooli aasta tippsündmusteks on detsembris ja mais toimuvad PJK Kultuurifestivalid, kus kõik õpilased esinevad.

2018/2019 õppeaastal õpib individuaaltundides 45, rühmatundides 22 õpilast. Tasu individuaaltunni eest on 15 EUR (45 min) ja rühmatunni eest 20 EUR kuus

PJK Muusikakooli tegevust koordineerib PJK kaunite kunstide õppetool. Vabadest kohtadest pilliõppes ja rühmatundides antakse teada kooli listide kaudu. Õppehuvist teatada võib ka ise ühendust võttes: Daniel Reinaru See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Õpetajad 2018/2019 aastal (e-post See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.):

Valeria Jagudina - klaver

Oksana Lohinova - klaver

Diana Liiv - klaver

Gajane Meletjan - klaver, solfedžo

Mihhail Nikitin - trummid

Matteo Laurenzi - klassikaline kitarr

Lenne-Liisa Heinoja - klassikaline kitarr

Maris Lend - plokkflööt

Tarmo Johannes - flööt

Edeliis Kask - viiul

Allan Vainola - bänd

Daniel Reinaru - ukulele ring, arvutimuusika