ARENGUFOND

Püha Johannese Kool on nüüdseks tegutsenud pea kuus aastat. Kõik sai alguse ideest luua kool, mis läheneks lapsele võimalikult terviklikult, pakuks toetava ja sõbraliku õhkkonna erinevate annete arenguks, ka valdkondades, kus tulemused silmale nähtamatud ja hindega mõõdetamatud.
Kool on end siiani targalt majandanud, kasutatades riiklikke, omavalitsuste ja õpperaha vahendeid ning kogudes annetusi oma maja toetuseks. Hoolimata ringirändamisest on koolil välja kujunenud oma nägu ja tavad, kooli ümber on kogunenud toetavate perede ring, kes usaldasid oma lapse noorele koolile. See on alustuseks ilus kapital, ja võib öelda, et paljulubavam kui kergelt kätte tulnud ruumikas koolimaja - teatud kitsikus ja ettearvamatus on kooliperes senini kaasa aidanud ühtehoidmisele ja leidlikkusele ning võimaldanud välja kujundada selgema nägemuse päris oma majast.

Seepärast saigi loodud Püha Johannese Kooli Arengufond, mille abil soovime jõudsamalt edasi liikuda teel oma koolimaja poole. Kutsume Teid kaasteeliseks!

Helistage koolile oma maja! Valides numbri 9007908, saate aidata meil liikuda päris oma koolimaja poole!

Püha Johannese Kooli Arengufond
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Inga Läänemets (tegevjuht)
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Tel. +372 598 161 51

LHV: EE117700771003051877

Koolipere tänab Teid!